Фінансова компанія ЖЕНЕВА

Професійний викуп вашого кредиту

 

Дізнатися більше

Телефони: 068 730 75 97

Email: credit-support@geneva.finance

 

Наші послуги

Викуп кредиту у банку

Наші досвідчені переговірники готові організувати викуп вашого кредиту на вигідних для вас і банку умовах. Практично у будь-якій ситуації ми зможемо запропонувати Вам ефективне рішення і структурувати угоду для досягнення успішного результату.

Маємо значний досвід викупу кредитів через торги, що проводяться згідно закону про Фонд гарантування вкладів, якщо банк знаходиться на стадії ліквідації. Ми тісно співпрацюємо з торгівельними майданчиками, що організовують аукціони в межах програми «Прозорро». За останній рік ми супроводили викупи активів на суму більше 1 мільярда гривень.

Оптимізація оподаткування

Важливим аспектом у завершенні кредитних відносин із банком є порядок списання боргу. У випадку пробачення боргу, на його суму у фізічної особи виникають податкові зобов’язання перед державою. Одним з найефективніших шляхів вирішення цієї проблеми є викуп кредиту фінансовою компанією, що потім поступиться боргом особі, пов’язаній із клієнтом.

Також ми знаємо дієві методи, що дозволяють зберегти на податках до 7% від оціночної вартості квартири у випадку перепродажу на пов’язану особу.

Зняття арештів

Досить часто нашим клієнтам потрібна допомога із продажем майна, що було під заставою у банку, оскільки виконавча служба наклала на нього арешт. До спектру наших послуг входить «очищення» майна від арештів третіх осіб за допомогою ефективних юридичних процедур.

Юридична допомога

Цілком ймовірно, що клієнтам буде у нагоді кваліфікована допомога юридичного консультанта. Ми пропонуємо скористатися послугами саме наших юристів, адже фінансова сфера має власну специфіку та підводне каміння. Наші ж спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у цій сфері, тому вони швидко розберуться у вашій проблемі та знайдуть найбільш оптимальний метод її вирішення.

Залиште Вашу заявку

І ми обов'язково Вам допоможемо

Ім'я
Телефон

Як це працює

Залиште Вашу заявку

Ми зв’яжемося із Вами, щоб уточнити усю необхідну інформацію

Наші аналітики продумають оптимальний план дій

Ми запросимо Вас на зустріч і про все домовимося

068 730 75 97

credit-support@geneva.finance

Наша команда

Ольга Болінська

Відділ факторингу

Єкатерина Нікіпелова

Юридичний департамент
Top